ELIOMS100H2
Elitescreens 100" YM2 Outdoor Movie Screen
Item #
ELIOMS100H2
(Part #
OMS100H2
Share
Tweet
Discontinued
Brand new, USA Warranty
and choose One-Day Shipping at checkout.
Item Description:
100" diag. 16:9, Elite Screens YardMaster 2 Series Outdoor Movie Screen, View area: 49" x 87" 1.1 gain CineWhite
overview
reviews
q&a