ELIOMS120H2
Elite Screens 120" YM2 Outdoor Movie Screen
Item #
ELIOMS120H2
(Part #
OMS120H2
Share
Tweet
Discontinued
Brand new, USA Warranty
and choose One-Day Shipping at checkout.
Item Description:
120" diag. 16:9, Elite Screens YardMaster 2 Series Outdoor Movie Screen, View area: 59" x 104.7" 1.1 gain CineWhite
overview
reviews
q&a